logo

Access Facelift

Access Facelift

Pomocí jemných doteků obličeje omlazuje obličej a odvrátí stárnutí bez skalpelu a chemie. Proces, kdy se mění, jak fyzický vzhled tak i limity a náhled na stárnutí, i vaše vyzařování. Stejný efekt se projevuje, jak na obličeji tak i na těle.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE
  • Jak by se Vám líbilo, cítit se skvěle, vypadat mladší, nechat se rozmazlovat, odpočívat a ještě k tomu relaxovat?

  • Jak odvrátit příznaky stárnutí obličeje a těla pomocí energie a metody Access Facelift ? Jedná se o další metodu z řady Access Consciousness®. Pomocí této metody se lidé cítí a vypadají mladě a svěže. Náš obličej, je odrazem našeho života, vše co děláme, jak žijeme a co se nám děje, je znát na našem obličeji a na našem těle.

  • Obličej, je na první pohled odrazem naší nálady, starostí, stresu, únavy a bolesti. Stejně jako Access Bars, je Access Facelift jemná dotyková metoda, při níž se aktivují energetické body obličeje a to umožňuje, přirozený tok energie obličeje, i celého těla. Zároveň se uvolňuje napětí a stres a vyhlazují se vrásky. Dochází k celkovému zlepšení duševní pohody a viditelnému zlepšení vzhledu pokožky, i omlazení vnitřních orgánů. Facelift, má blahodárný vliv na celé tělo a pomocí energie startuje samoléčebný proces.

  • Metoda je vhodná pro muže i ženy, všechny věkové kategorie. Následnou aplikací se účinky zvyšují.

  • Objednat se můžete na čísle +420 222 515 923, +420 723 948 895 nebo emailem nature.care.clinic@gmail.com