logo

Mgr. Katarína Chudobová

Její srdcovkou je práce s energií při Regresní energetické terapii RET, ale také Shiatsu, relaxační a regenerační masáže či kranio-sakrální terapie.

Respektuji holistický přístup. Mým záměrem je provázet Vás při relaxaci těla i mysli, uvolnění napětí, jak fyzického, tak i mentálního, či psychického. Ráda se stanu Vašim průvodcem na cestě ke zdraví a vnitřní harmonii.

Objednat se

Praxe

  • Původně jsem vystudovala řízení lidských zdrojů a vzdělávání dospělých, kromě jiného taky psychologii člověka a psychologii vzdělávání. Mohla jsem pak poskytovat v praxi podporu a pomoc svým kolegům i klientům.

  • Mám dvě skvělé děti, které mě inspirovali k hledání alternativních cest. Proto jsem se později rozhodla pro studium Darja Shiatsu School (2009-2012). V průběhu studia jsem se věnovala nejen Zen Shiatsu terapii, ale i základům TČM, západní medicíně, východním filosofiím. Dále jsem vystudovala a získala praxi v oblasti Kranio-sakrální terapie. Současně jsem se rekvalifikovala v oboru masérství, a začala v této oblasti sbírat první zkušenosti (zejména na manželovi a dětech). A skvěle to fungovalo.

  • Když ochutnáte, chcete víc! Prvky chiropraxe, kterou jsem absolvovala (2018), jsou přínosnou součástí masáží a přináší klientům uvolnění.

  • Mojí srdcovkou je práce s energií, nesmírně mě zajímá a naplňuje, proto se věnuji Regresní energetické terapii (RET). Věřím, že jsme opravdu „strůjci svého štěstí“. Někdy ale není lehké změnit své myšlení, přijmout a odpustit. RET je efektivní, no citlivá a neinvazivní cesta, která umožňuje zbavit se traumatizující události, neutralizovat blokády a dojít k úlevě.

Znalosti a dovednosti

Základní ceník

Masáž relaxační / regenerační /shiatsu na lůžku
60min 750 Kč
90min 1.200 Kč
120 min 1.500 Kč

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE