logo

Bc. Světla Francová

Psychoterapeutka a porodní asistentka, co dokáže propojit svět ženské duše, sebepoznání a sebeuzdravení s péčí o tělesnou pohodu.

Objednat se

Praxe

  • Věnuji se celostní péči o ženu v průběhu těhotenství, při porodu a v šestinedělí. Jsem autorkou konceptu Endorfinový porod, který rozvíjí schopnost organismu vyplavovat tělu vlastní opiáty tlumící bolest porodních stahů.

  • Pomáhám ženám jakéhokoliv věku nacházet rovnováhu a dosahovat zdraví pomocí sebepoznání a sebepřijetí – zejména v případě nejrůznějších ženských obtíží jako jsou bolestivá menstruace, premenstruační syndrom, chronické gynekologické záněty, endometrióza, neplodnost, potíže spojené s menopauzou, ale také dalších projevů psychosomatické nevyváženosti.

  • Absolvovala jsem 5-ti letý psychoterapeutický výcvik v přístupu zaměřeném na člověka C. Rogerse, jehož jednoduché a zároveň hluboké myšlenky zásadně změnily mé vnímání sebe sama i druhých. Díky nim jsem porozuměla, že k osobnostní proměně potřebujeme citlivost empatického člověka, jeho schopnost akceptovat druhého takového jaký je a také vnímat jeho důvěryhodnost a autentičnost. Teprve potom se skutečně měníme a uzdravujeme.

  • 30 let se věnuji psychologii písma, kterou vyučuji a využívám zejména v poradenství a v terapeutické diagnostice. Vystudovala jsem Darja shiatsu school a věnuji se také „vodnímu shiatsu“ – vodní terapii Watsu ®. Ve své praxi ráda používám i elegantně jednoduchý mikrosystém Tradiční čínské medicíny Su Jok – práci s projekcemi aktivních bodů a akupunkturních drah na rukou a nohou.

  • Znalosti a dovednosti: psychologie písma (grafologie), psychoterapie, Zen Shiatsu, Watsu ®, Su Jok, relaxační aroma masáž, Rebozo masáž (masáž pomocí mexického šátku)

Znalosti a dovednosti

Základní ceník

Psychoterapeutické sezení, konzultace:
750 Kč / 60 min

Masáž aromaterapeutická/Shiatsu/Rebozo:
1.300 Kč

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE