logo

Akupunktura

Akupunktura

Životní energie (čchi) zdravého člověka je v rovnováze. Akupuntura pomáhá cílenými vpichy vrátit energie zpět do rovnováhy a nastartovat uzdravovací procesy.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE
  • Jemné jehličky, které pomáhají

    Akupunktura je součástí čínské medicíny, která obnovuje a udržuje zdraví pomocí jemných jehel, které se vpichují do přesně daných bodů na povrchu těla. Napichování těchto bodů stimuluje přirozenou schopnost těla se znovu dostat do rovnováhy, nastolit homeostázi aktivováním vlastních posilujících a samoléčicích schopností.

  • Systém energetických drah vzájemně spojuje jednotlivé akupunkturní body, jejichž aktivací přímo ovlivňujeme činnost specifických vnitřních orgánů a ostatních kontrolních systémů v našem těle. Tento vysoce efektivní systém vznikl v Číně před třemi tisíci lety a je ve světě od doby svého vzniku nepřetržitě používán. Akupunktura je stále více uznávána západní medicínou jako bezpečný a efektivní druh terapie, který vyžaduje rozsáhlé a specializované studium.

  • Akupuntura s úspěchem pomáhá řešit

    Artritidu, bolesti páteře, svalů a kloubů. - Astma, alergie, vyrážky, sennou rýmou, problémy s dutinami, migrénu, bolesti hlavy, chronický únavový syndrom, nespavost. – Nadváhu nebo podvýživu. – Přechod (menopauzu) i bolestivou a nepravidelnou menstruaci. – Problémy s početím (neplodnost). – Stres a stavy úzkosti – Rekonvalescenci po mozkové mrtvici či infarktu – Vysoký krevní tlak. – Minimalizuje vedlejší účinky dlouhodobého užívání léků. – Dopad dlouhodobých osobních problémů, deprese, smutek. – Podpora ve snaze přestat kouřit či nadměrně pít alkohol.