logo

Bc. Adam Kurka, BSc

Zaměřuji se jak na akutní, tak chronické obtíže pohybového aparátu, s důrazem na aktivní zapojení pacienta do procesu formou autoterapie. Při cvičení využívám metodu Dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS) dle prof. Koláře, prvky Proprioceptivní neuromuskulární facilitace (PNF), dále pak manuální uvolňovací techniky. Krom obtíží pohybového aparátu mohu pomoci také s gastroezofageálním refluxem.

Praxe Svou profesní dráhu fyzioterapeuta jsem započal bakalářským oborem sportovní fyzioterapie ve Velké Británii. Během praxe jsem se věnoval sportovcům všech úrovní, zároveň jsem měl možnost absolvovat stáže ve fotbalových klubech jako je Tottenham Hotspur FC a Luton Town FC. Dále jsem pracoval pod supervizí na univerzitní ambulantní klinice, která se zabývala širokým spektrem obtíží jak akutních, tak chronických, převážně u dospělých. Studium v Británii jsem dokončil titulem B.Sc. s hodnocením First Class degree.

Objednat se

Praxe

  • Po návratu do Česka jsem pokračoval ve studiu “obecné” fyzioterapie v Plzni, kde jsem zároveň pracoval v ambulantním zařízení na částečný úvazek. Toto bakalářské studium jsem zakončil rovněž červeným diplomem. Dále jsem navázal magisterským oborem Aplikované fyzioterapie na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kde jsem letos úspěšně složil státní závěrečnou zkoušku a nyní dokončuji diplomovou práci. V současnosti pracuji také v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře.

  • Znalosti a dovednosti - REPs Level 2 certificate - Dynamická neuromuskulární stabilizace (DNS) – úroveň A - Dynamická neuromuskulární stabilizace (DNS) – úroveň B - Dynamická neuromuskulární stabilizace (DNS) – úroveň C - Komplexní terapie pletence ramenního - Viscerovertebrální vztahy a jejich využití v klinické praxi se zaměřením na gastroezofageální reflux

Znalosti a dovednosti

Základní ceník

Individuální terapie 60 minut 1.200 Kč
Balíček 5x terapie 60 minut 5.500 Kč

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE