logo

Michaela Janatová, DiS.

Nacházím balanc mezi fyzickým a duchovním tělem. V mé praxi došlo k propojení tradiční čínské medicíny a duchovní práce.

Pomáhá najít zpět rovnováhu, sílu a energii pomocí tradiční čínské medicíny a duchovních principů.

Objednat se

Praxe

  • Mé zdravotní potíže a touha studovat mě dovedly k tradiční čínské medicíně. Nejdříve to byly jednodenní kurzy typu: Stravování dle čínské medicíny, Astrologie západní a východní, ... A neuběhlo ani 14 dní od prvního kurzu a už jsem seděla ve škole v Brně.

  • Úspěšně jsem absolvovala Školu tradiční čínské medicíny MUDr. Doris Danielové v Brně. A dostala jsem se i díky této škole na praxi do Číny na univerzitní kliniku v Tianjinu, provincie Pekingu.

  • Do roku 2017 jsem působila ve svých prostorech v Praze a v Plzni. Nyní jsem v týmu Nature Care Clinic na Výtoni, v Krašovicích blízko Plzně a dojíždím i pravidelně za klienty na Moravu.

  • U dospělých klientů nejčastěji řeším imunitu, migrény, alergie, kožní potíže, pohybové omezení, bolesti pohybového aparátu, psychosomatické potíže, nespavost, rekonvalescenci po operaci, mrtvici či dlouhodobé nemoci, neplodnost, trávicí potíže, ztrátu energie, syndrom vyhoření, ...

  • U dětí nejčastěji řeším imunitu a psychiku.

  • Kromě tradiční čínské medicíny využívám ve své praxi duchovní koučování pomocí tzv. metody Cesta, kterou jsou si upravila díky čínské medicíně a taoistickému přístupu a říkám jí Cesta k sobě. Naše fyzické a psychické potíže pramení z našeho podvědomí a rozpoložení duše. A je potřeba se podívat i na tuto stránku pro odstranění a pochopení našich potíží. Díky tomu se přestanou potíže vracet a objevovat. A my osobnostně vyrosteme, dojde k velkému uvolnění a naplnění radostí a elánem do života.

Znalosti a dovednosti

Základní ceník

Vstupní vyšetření: 1.200 Kč
Následná péče: 750 Kč
Děti (vstupní vyšetření i následná péče): 750 Kč
Terapie Cesta k sobě: 1500 Kč

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE